Policjanci z Żor najlepszą drużyną sportową

Data publikacji 26.02.2018

Zwycięstwem mundurowych zakończył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta, który rozegrany został z okazji 746 urodzin Żor. Policjanci wykazali się doskonałą formą i sięgnęli po tytuł najbardziej usportowionej drużyny wśród zakładów pracy i miejskich instytucji. To nie pierwszy raz kiedy żorscy stróże prawa stają do sportowej rywalizacji i zdobywają zaszczytne miejsca na podium.

Wczoraj z okazji 746 urodzin Miasta Żory na Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR rozegrany został turniej piłki nożnej. Osiem zespołów reprezentujących miejscowe zakłady pracy i instytucje stanęło do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta. Wśród zawodników nie zabrakło służb mundurowych, a w tym miejscowych policjantów, czy strażaków.

Głównym celem turnieju była promocja aktywności sportowej wśród pracowników, ale także dobra zabawa i integracja różnych środowisk zawodowych. Zwyciężyli w nim policjanci, zdobywając dla miejscowej jednostki zaszczytny tytuł najbardziej usportowionego zakładu pracy.